رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۰ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 17 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳
 • کد خبر : 1134
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : ساختار اداری در طراز انقلاب نیست
جانشین سپاه کردستان:

ساختار اداری در طراز انقلاب نیست

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس گفت: مسؤولان و کارمندان ما دلسوز و خادم هستند اما یک سری اشکالات در ساختار اداری وجود دارد که آن را متفاوت با ویژگی‌های انقلاب اسلامی کرده است. به گزارش خبرنگار ما سردار «حمزه فلاح» در مراسم گرامیداشت روز قشر بسیج کارمندان در مجتمع امام خمینی سنندج کارمندی را پاکدامنی، خدمتگزاری، […]

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس گفت: مسؤولان و کارمندان ما دلسوز و خادم هستند اما یک سری اشکالات در ساختار اداری وجود دارد که آن را متفاوت با ویژگی‌های انقلاب اسلامی کرده است.
به گزارش خبرنگار ما سردار «حمزه فلاح» در مراسم گرامیداشت روز قشر بسیج کارمندان در مجتمع امام خمینی سنندج کارمندی را پاکدامنی، خدمتگزاری، عزت، از خودگذشتگی و تکریم مردم معنا کرد
وی افزود: بسیج کارمندان باید در کارگروه‌هایی که دارد به‌گونه‌ای عمل کند که ساختار و تحول اداری در طراز انقلاب اسلامی باشد تا هم کارهای دولتی پیش برود و هم رضایتمندی بیشتر در مردم حاصل شود.
فلاح تصریح کرد: حضرت علی(ع) فرموده‌اند «کاری که به شما واگذار شده است، طعمه نیست بلکه موهبتی برای خدمت به مردم است»، و ما نیز باید کارمندی را اینگونه ببینیم که اخلاقی و جهادگونه به دولت کمک کنیم که کمک به نظام و در نهایت خدمت به مردم است.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.