رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۶
 • کد خبر : 1173
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : هدف ما لیگ دسته دو باشگاه‌های استان است
رییس هیئت مدیره‌ کمپ ترک اعتیاد زندگی دوباره سنندج:

هدف ما لیگ دسته دو باشگاه‌های استان است

علی اشرف امینی رییس هیئت مدیره‌ کمپ ترک اعتیاد زندگی دوباره سنندج از حضور تیم فوتبال روستای حسن آباد با عنوان «تیم کانون ترک اعتیاد زندگی دوباره سنندج» در جام روستایی و عشایری خبر داد. به گزارش خبرنگار ما علی اشرف امینی با اشاره به اینکه ایجاد بستر برای پرداختن به ورزش یکی از راهکارهای […]

علی اشرف امینی رییس هیئت مدیره‌ کمپ ترک اعتیاد زندگی دوباره سنندج از حضور تیم فوتبال روستای حسن آباد با عنوان «تیم کانون ترک اعتیاد زندگی دوباره سنندج» در جام روستایی و عشایری خبر داد.
به گزارش خبرنگار ما علی اشرف امینی با اشاره به اینکه ایجاد بستر برای پرداختن به ورزش یکی از راهکارهای جلوگیری از اعتیاد جوانان است گفت: با درک این مهم نسبت به حمایت مادی و معنوی و تامین هزینه‌های تیم مزبور جهت حضور در جام روستایی و عشایری اقدام کردیم و در گام نخست تمام هزینه‌های ثبت‌نام، بیمه بازیکنان، تهیه‌ی لباس و کفش ورزشی و دیگر مخارج از جمله هزینه‌ی ایاب و ذهاب توسط دکتر «بابک قطبی» رییس بیمارستان بعثت سنندج تامین شد.
رییس هیئت مدیره‌ کمپ ترک اعتیاد زندگی دوباره سنندج افزود: مدتی بود در صدد تشکیل یک تیم فوتبال بودیم که با مراجعه آقای «فرشید خسروی» کاپیتان تیم فوتبال روستای حسن‌آباد و درخواست کمک ایشان، به‌عنوان اسپانسر این تیم را تحت پوشش قرار دادیم و امیدواریم با تمرین، تقویت روحیه بازیکنان و حمایت‌های مسئولین و دعای خیر مردم بتوانیم سال دیگر مجوز حضور در لیگ دسته دوم باشگاه‌های استان را بدست آوریم.

IMG_20160829_181606
امینی اظهار داشت: پس از مشورت و رایزنی و استمداد از خیرین شهر اولین کسی که به درخواست ما لبیک گفت جناب آقای دکتر قطبی بود که در این جا از این انسان والا قدردانی و سپاس‌گزاری می‌کنیم و امید داریم که سایر خیرین نیز در مراحل بعدی و صعود تیم، ما را همراهی کنند. بدون شک ترغیب و تشویق جوانان به ورزش و سوق دادن آنان به فعالیت‌های اجنماعی و ورزشی از وظایف همه‌ی همگان است و امیدواریم که بتوانیم مقدمات فعالیت جوانان به ورزش را بیش از پیش فراهم کنیم.
وی با اشاره به اینکه در اثر بیکاری جوانان متاسفانه به دام اعتیاد می‌افتند افزود: جای بسی تاسف است که پدیده شوم اعتیاد در حال حاضر به جوانان روستاها هم سرایت کرده است.
وی استعداد جوانان کردستان را در ورزش یک فرصت و ظرفیت خوب برای مطرح کردن نام استان دانست و گفت: حفظ روحیه‌ی سلامت جوانان و دور کردن آنان از دام اعتیاد وظیفه‌ی همه فعالان اجتماعی و فرهنگی و ورزشی است و از همه‌ی عزیزان عاجزانه دعوت می‌کنیم ما را در این امر مهم کمک کنند. اعتلای ورزشی استان امری نیست که تنها از عهده یک سازمان و یا یک فرد براید. کمک‌های گذشته و حال افرادی چون دکتر قطبی هرچند قابل تقدیر است اما کافی نیست باید سایر افراد هم در عرصه عمل، وارد این میدان شوند، چراکه امروز نسبت به هر زمان پدیده‌ی اعتیاد جوانان ما را تهدید می‌کند.
«فرشید خسروی» کاپیتان تیم «کانون ترک اعتیاد زندگی دوباره سنندج» نیز گفت: سال گذشته برای شرکت در مسابقات مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم حتی برای ثبت نام و پرداخت ورودی، از بین اعضای تیم پول جمع آوری کردیم. خوشبختانه امسال حمایت بزرگواران زیادی را پشت سر داریم. طوریکه توانستیم تیمی منسجم از روستای حسن آباد، دور هم جمع کنیم و آنها را سازماندهی نماییم.
وی افزود: ما بازیکنانی داریم که از نظر فنی حتی قابلیت بازی در لیگ برتر را دارند و جز بازیکن‌های موفق می‌باشند.
تیم تحت پوشش کمپ ترک اعتیاد زندگی دوباره هفته گذشته در دو مسابقه شرکت کرد که دیدار نخست روز دوشنبه ۸ شهریور با نتیجه سه بر صفر بر تیم روستای نوره فایق آمد و در دیدار دوم که مورخ ۱۰ شهریور برگزار شد تیم روستای باباریز را با نتیجه سه بر دو مغلوب کرد.
اعضای تیم:
اسپانسر مالی: دکتر بابک قطبی
مدیر: علی اشرف امینی
سرپرست: عزیز عزیزی
مربی:امید فرجی
کاپیتان: فرشید خسروی
بازیکنان: صباح خانی – آرام صالحی – پیمان باباخانی – کامران ابراهیمی – عبدالله میرزایی – محمد محمدی – رامین شهبازیان – فرید خدامرادی – فرشید خسروی – حامد حاجی‌ویسه – دیاکو کاظمی – رامین عزیزی – ساسان نزاکتی – میلاد فاتحی – سینا نوری – محمد حسینی

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.