رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • شنبه ۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱
 • کد خبر : 1313
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : از مسوولان شهرم انتظار حمایت دارم
دختر کماندار سپیدار:

از مسوولان شهرم انتظار حمایت دارم

عباد زینبی: پارک سپیدار سنندج ساعات اولیه بامداد ایام هفته میزبان جمعی از شهروندان برای ورزش است؛ اما یک مهمان ویژه دارد که به صورت روزانه در گوشه‌ای از پارک سرگرم تمرین و آماده سازی برای حضور در مسابقات استانی و کشوری است. بانوی جوان سنندجی کمان دار «الهه لطیفی» با عزم جدی و اراده‌ای […]

عباد زینبی: پارک سپیدار سنندج ساعات اولیه بامداد ایام هفته میزبان جمعی از شهروندان برای ورزش است؛ اما یک مهمان ویژه دارد که به صورت روزانه در گوشه‌ای از پارک سرگرم تمرین و آماده سازی برای حضور در مسابقات استانی و کشوری است. بانوی جوان سنندجی کمان دار «الهه لطیفی» با عزم جدی و اراده‌ای قوی در رشته تیراندازی با کمان حضور فعال در پارک داشته و حتی وجود تعدای کارتن خواب و یا معتاد نیز نمی تواند مانع این اراده شود. همین پشتکار و تمرین سبب موفقیت ایشان در مسابقات کشوری و کسب افتخار برای دیارمان شده است.
وقتی با وی گفتگو کردم اشاره ای به نحوه انتخاب پارک سپیدار کرد و گفت: بعد از بررسی و تمرین در مکانهای مختلف در سطح شهر پارک سپیدار مناسب ترین مکان بوده و خود نیز با هزینه شخصی و به سبب علاقه وانگیزه فراوان سیبل تهیه نموده و در روزهای اول تمرین سیبل چوبی تهیه شده توسط افراد معتاد شکسته و یا اتش زده شده و مجبور شده که سیبلی با چارچوب فلزی و محکم تهیه نماید. وی می‌گوید: انتظاری که از متولیان ورزش دارم حمایت است.
وی امیدوارانه و سخت مشغول تمرین است و چشم به سکوهای قهرمانی در حوزه برون مرزی دوخته و با توجه به داشتن اراده و عزم جدی در تمرینات روزمره این انتظار دور از دسترس نیست. امید که دخترانی مانند سر کار خانم لطیفی بیشتر دیده شوند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.