رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • شنبه ۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴
 • کد خبر : 1318
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : استمداد از شرکت برق و شهرداری سنندج

روژان/ جمعی از ساکنین شهرکهای راه و ترابری و بعثت سنندج واقع در بلوار معلم سنندج با امضای طوماری و ارسال آن به دفتر هفته‌نامه روژان از مسوولان شهرداری و اداره برق استان خواستند نسبت به تامین سیستم روشنایی بلوار مرزداران و احداث پارک داخل محله‌ا اقدام کنند . در این درخواست آمده است: دو […]

روژان/ جمعی از ساکنین شهرکهای راه و ترابری و بعثت سنندج واقع در بلوار معلم سنندج با امضای طوماری و ارسال آن به دفتر هفته‌نامه روژان از مسوولان شهرداری و اداره برق استان خواستند نسبت به تامین سیستم روشنایی بلوار مرزداران و احداث پارک داخل محله‌ا اقدام کنند .
در این درخواست آمده است: دو سال از ساخت پل معلم می گذرد ولی هنوز سیستم روشنایی بلوار مرزداران ابتدای شهرک بعثت درست نشده و این مسیر فاقد روشنایی است.
درحالیکه جنب پل معلم زمینهای خالی بلاتکلیف (مستعد برای ایجاد پارک و فضای سبز) وجود دارد اما بلااستفاده رها شده و این در حالی است که داخل شهرکهای اطرف فاقد پارک داخل محله می‌باشد. با عنایت به اینکه شهرک بعثت ابتدای ورودی شمال و شمال غرب سنندج می‌باشد لذا ایجاد پارک و فضای سبز علاوه بر اینکه جلوه زیبایی به شهر می‌دهد موجب خرسندی ساکنین شهرکهای فوق خواهد شد. زیبایی هر شهر به ورودی و فضای سبز آن بستگی دارد. مستدعی است شهرداری محترم سنندج ایجاد فضای سبز در این نقطه از شهر را در اولویت کاری قرار دهد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.