رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۰ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 17 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • یکشنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴
 • کد خبر : 1323
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : پاکسازی و نظافت منطقه گردشگری سد قشلاق
میراث فرهنگی با همکاری سازمانهای مردم‌نهاد برگزار می‌کند؛

پاکسازی و نظافت منطقه گردشگری سد قشلاق

روژان: از دوستداران زیست محیطی دعوت شده است در این برنامه زیست محیطی که چهره تازه‌ای به منطقه گردشگری سد قشلاق هدیه می‌کند شرکت کنند.

به اطلاع کلیه علاقه‌مندان، فعالان، تشکل‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد شهرستان سنندج می‌رساند به مناسبت فرارسیدن روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان در نظر دارد با همکاری تشکل‌های گردشگری و زیست محیطی ۱- انجمن راه سبز سنندج ۲- انجمن کردستان سبز ۳- انجمن سبز محیط زیست ۴- جامعه هتل داران استان ۵- انجمن دفاتر خدمات مسافرتی استان ۶- انجمن راهنمایان گردشگری استان ۷- هیئت قایق‌رانی استان ۸- انجمن زیست محیطی کاریزه، برنامه پاکسازی و نظافت منطقه گردشگری سد قشلاق سنندج را در روز جمعه نهم مهرماه اجرائی کند. لذا از عموم شهروندان و دوستداران زیست محیطی دعوت می‌شود در این امر مقدس که چهره تازه‌ای را به منطقه گردشگری سد قشلاق هدیه می‌کند شرکت کنند.
ساعت حرکت: ۹:۳۰ صبح
محل تجمع اولیه: میدان سهروردی (فیض‌آباد)
ضمناً وسیله رفت‌وبرگشت نیز مهیا است.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.