رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
 • کد خبر : 1738
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : امیر عمیدی رئیس هیات تنیس روی میز استان کردستان شد

روژان: امیر عمیدی در مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز استان کردستان با کسب ۱۶ رای، ز ۱۶ رای دهنده مجمع، رئیس این هیات برای چهار سال آینده شد. مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز استان کردستان بعد از ظهر روز چهارشنبه ۱۷ آذر ماه در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان […]

روژان: امیر عمیدی در مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز استان کردستان با کسب ۱۶ رای، ز ۱۶ رای دهنده مجمع، رئیس این هیات برای چهار سال آینده شد.
مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز استان کردستان بعد از ظهر روز چهارشنبه ۱۷ آذر ماه در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان با حضور رئیس فدراسیون، مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان و اعضای مجمع برگزار شد.
امیر عمیدی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ورزش، سابقه نیم قرن حضور در ادوار تنیس روی میز و دارای سابقه حضور در فدراسیون با عناوین مختلف است.
هیات تنیس روی میز استان کردستان پیش از این توسط جمال مفاخری به صورت سرپرستی اداره می شد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.