رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۰ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 17 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
 • کد خبر : 1780
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : بارش برف و باران در کردستان
از امشب آغاز می‌شود؛

بارش برف و باران در کردستان

سنندج- خبرنگار روژان: مدیرکل هواشناسی استان کردستان از ورود سامانه بارشی برف و باران در نخستین ساعات امشب در شمال غربی استان خبر داد. طالب حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار روژان گفت: این سامانه دوام چندانی ندارد؛ از شهرستان بانه شروع می شود و به تدریج تا پایان شب سایر نقاط استان را سفیدپوش خواهد […]

سنندج- خبرنگار روژان: مدیرکل هواشناسی استان کردستان از ورود سامانه بارشی برف و باران در نخستین ساعات امشب در شمال غربی استان خبر داد.

طالب حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار روژان گفت: این سامانه دوام چندانی ندارد؛ از شهرستان بانه شروع می شود و به تدریج تا پایان شب سایر نقاط استان را سفیدپوش خواهد کرد. وی افزود: این سامانه تا شامگاه فردا از آسمان استان عبور خواهد کرد تا با کاهش قابل ملاحظه دما، شرایط برای سرمای شدید و یخبندان تا اواسط هفته آینده فراهم گردد.

مدیرکل هواشناسی استان کردستان خاطرنشان کرد: در ارتفاعات استان کولاک و بسته شدن راههای روستایی به ویژه در شهرستان بانه پیش‌بینی می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.