رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۴ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 21 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۹
 • کد خبر : 1868
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : هوای سرد و خشک در انتظار کردستان
مدیرکل هواشناسی استان خبر داد:

هوای سرد و خشک در انتظار کردستان

مدیرکل هواشناسی استان کردستان گفت: هوای استان تا دو هفته آینده نسبتا سرد و خشک پیش‌بینی می‌شود و در این مدت شاهد بارندگی‌های ضعیفی خواهیم بود. طالب حیدری افزود: با وجود عبور سه موج ناپایدار طی ۱۵ روز آینده، برآورد می شود میزان بارندگی این امواج قابل ملاحظه نیست. وی افزود: دمای هوا در نیمه […]

مدیرکل هواشناسی استان کردستان گفت: هوای استان تا دو هفته آینده نسبتا سرد و خشک پیش‌بینی می‌شود و در این مدت شاهد بارندگی‌های ضعیفی خواهیم بود.
طالب حیدری افزود: با وجود عبور سه موج ناپایدار طی ۱۵ روز آینده، برآورد می شود میزان بارندگی این امواج قابل ملاحظه نیست.
وی افزود: دمای هوا در نیمه دوم این ۱۵روز نسبتا سرد پیش بینی می شود و طی این مدت، وارونگی ناشی از پایداری هوا در برخی از روزها افزایش می یابد؛ بنابراین شهرهای بزرگ با بحران آلودگی مواجه خواهند شد.
حیدری اضافه کرد: این دوره های زمانی آلودگی را کم و بیش می توان از هم اکنون تعیین کرد و این هشدار می تواند پایه نخست مدیریت بحران آلودگی در آن روزها قرار گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.