رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۴ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 21 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵
 • کد خبر : 2217
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : وزیر نیرو درگذشت دو سیم بان کردستانی را تسلیت گفت

روژان: در پی درگذشت پیام محمدی و داریوش شکری دو سیم بان اداره برق شهرستان سروآباد بر اثر سقوط بهمن در گردنه ژالانه، چیت‌چیان  وزیر نیرو در پیامی اعلام کرد همکاران صنعت برق تلاش‌های خالصانه این دو مرحوم را فراموش نخواهند کرد. پیام محمدی ۲۳ ساله و داریوش شاکری ۲۶ ساله هر دو از اهالی […]

روژان: در پی درگذشت پیام محمدی و داریوش شکری دو سیم بان اداره برق شهرستان سروآباد بر اثر سقوط بهمن در گردنه ژالانه، چیت‌چیان  وزیر نیرو در پیامی اعلام کرد همکاران صنعت برق تلاش‌های خالصانه این دو مرحوم را فراموش نخواهند کرد.

پیام محمدی ۲۳ ساله و داریوش شاکری ۲۶ ساله هر دو از اهالی روستای چشمیدر از توابع بخش مرکزی شهرستان سروآباد و از نیروهای شرکت برق این شهرستان روز دوشنبه هفته گذشته در حین انجام ماموریت در گردنه ژالانه اورامان به دلیل سقوط بهمن جان خود را از دست دادند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.