رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۰ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 17 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۳
 • کد خبر : 2225
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : عایدات ما از اردوهای جهادی رضایت خداست

فرمانده سپاه بیت‌المقدس با اشاره به اینکه افراد شرکت‌کننده در اردوهای جهادی، عاشق خدمت به مردم هستند گفت: قرار نیست از انجام اقدامات محرومیت‌زدایی و اردوهای جهادی چیزی عاید ما شود بلکه عایدات ما از این کارها رضایت خداوند است. سردار محمدحسین رجبی امروز در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی و تجلیل از گروه‌های برتر اردوهای […]

فرمانده سپاه بیت‌المقدس با اشاره به اینکه افراد شرکت‌کننده در اردوهای جهادی، عاشق خدمت به مردم هستند گفت: قرار نیست از انجام اقدامات محرومیت‌زدایی و اردوهای جهادی چیزی عاید ما شود بلکه عایدات ما از این کارها رضایت خداوند است.

سردار محمدحسین رجبی امروز در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی و تجلیل از گروه‌های برتر اردوهای جهادی کردستان افزود: سپاه در کردستان رویکرد بسیار جدی‌تری در زمینه محرومیت‌زدایی و توسعه در پیش گرفته است که شروع جدی آن از سال آینده خواهد بود.

وی با اعلام اینکه استان کردستان در حوزه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه به عنوان پایلوت انتخاب شده است تاکید کرد: در اجرای این طرح در دو منطقه محروم ویژه در شرق و غرب استان، در هر شهرستانی یک دهستان در نظر گرفته‌ایم که در آن این طرح اجرا خواهد شد و از توانمندی علمی، مهندسی، تجهیزاتی و توان مقابله با تهدیدات حوزه اقتصاد و معیشتی سپاه در راستای رفع محرومیت و رسیدن به توسعه استفاده می‌کنیم و کمک دستگاه‌های دولتی هم در این زمینه بسیار واقع‌بینانه است.

فرمانده سپاه کردستان افزود: سپاه کردستان تجهیزات مهندسی زمان جنگ را برای توسعه و رفع محرومیت استان بکار می‌گیرد.

فرمانده سپاه کردستان تاکید کرد: فعالیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی از سلامت مردم تا معیشت، عمران و زیرساخت‌ها و کارهای زیربنایی را شامل می‌شود و در راستای تکمیل و کمک به ارگان‌های دولتی است.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.