رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۴ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 21 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰
 • کد خبر : 2369
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : تلاش کمیته امداد برای تامین اقلام نیازمندان

روژان: مدیرکل کمیته امداد کردستان گفت:‌ در ایام منتهی به پایان سال دو هرار و ۵۰ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در استان کردستان برپا می‌شود. قنبر موسی‌نژاد در در جمع خبرنگاران افزود: امسال جشن احسان و نیکوکاری با شعار «بهار همدلی، شکوه مهربانی» در کل کشور برگزار می‌شود. وی با اشاره به اینکه سال گذشته، […]

روژان: مدیرکل کمیته امداد کردستان گفت:‌ در ایام منتهی به پایان سال دو هرار و ۵۰ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در استان کردستان برپا می‌شود.
قنبر موسی‌نژاد در در جمع خبرنگاران افزود: امسال جشن احسان و نیکوکاری با شعار «بهار همدلی، شکوه مهربانی» در کل کشور برگزار می‌شود. وی با اشاره به اینکه سال گذشته، یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به محرومان کمک شده است گفت: همزمان با سراسر کشور‌ ۱۸ اسفند پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در مدارس، ۱۹ اسفند در معابر عمومی و ۲۰ اسفند در میعادگاه‌های نماز جمعه برپا می‌شود.
وی گفت کمکهای جمع‌آوری شده طی روزهای پایانی سال در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.
موسی نژاد افزود: بیش از ۲۵ هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد هستند که نیازمند خدمات ویژه بوده و خدمات کمیته امداد جوابگوی نیازهای آنها نیست.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.