رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
 • الجمعة ۹ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Friday 15 February

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۳
 • کد خبر : 2462
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : جنگ دو قطب بسکتبال در سالن آزادی سنندج

این بار در مرحله یک چهارم نهایی، ایستک نماینده دیگر ماهشهر را در پیش روی خود می بیند. جمعه ۱۸ فروردین اولین دیدار بلندقامتان کردستانی در مرحله دوم پلی آف رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک کشور برگزار می شود. روز جمعه در دور اول مرحله دوم پلی اف تیم جوان ایستک پذیرای تیم قدرتمند […]

این بار در مرحله یک چهارم نهایی، ایستک نماینده دیگر ماهشهر را در پیش روی خود می بیند.
جمعه ۱۸ فروردین اولین دیدار بلندقامتان کردستانی در مرحله دوم پلی آف رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک کشور برگزار می شود.
روز جمعه در دور اول مرحله دوم پلی اف تیم جوان ایستک پذیرای تیم قدرتمند پتروشیمی بندر امام خواهد بود، تیمی که با برخورداری از مربی صربستانی خود و با سرمایه گذاری زیادی کار ایستک را سخت کرده است.
دور رفت مرحله دوم پلی آف رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک کشور روز جمعه با انجام چهار دیدار در شهرهای مختلف کشور آغاز می‌شود.
بدون شک مهم ترین دیدار در کردستان پایتخت بسکتبال ایران رخ خواهد خورد. جنگ دو قطب بسکتبال کشور در کردستان، سالن آزادی سنندج در انتظار حریفی دیگر برای جوانان بلند قامت کردستانی است.
بلند قامتان ایستک ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۸ فروردین به دنبال ثبت پیروزی دیگری هستند.
مرحله ی برگشت این رقابت ها روز ۲۲ فروردین ماه به میزبانی سالن بعثت ماهشهر برگزار خواهد شد، در صورتیکه هر دو تیم یک برد کسب کنند در روز ۲۳ فروردین در ماهشهر برای صعود به نیمه نهایی تلاش خواهند کرد.
کاوان قطبی، مهدی جعفری، علی دست باز، متین استاد نوروزی، رضا احمدیان، سهند خادم نامداری، دیلان حیدری، حمید شریفی، هیمن احمدی، محمد رانین درشت، هوشیار یوسفی و حمید امینی بازیکنان تیم ایستک را تشکیل می دهند.
در کادر این تیم پویا بداخشان بعنوان سرپرست، حمید سهراب نژاد کمک مربی و در راس این کادر آقای محمدرضا نوری بعنوان مربی این تیم را در لیگ دسته یک کشور هدایت می کنند.
امیدواریم بار دیگر جهنم آزادی با وجود هزاران هوادار و علاقه مند پرشور سنندجی خلق شده و با اتحاد و همدلی فقط و فقط به تشویق تیم خود بپردازیم.
به امید موفقیت نماینده ی خوب کردستان.
چیاکو ویسی

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

بیانیه تحریریه روزنامه روژان در واکنش به دروغ‌پردازی برخی کانال‌های مجازی

مغز فندقی‌ها/ قلم مسئول و مصیبت‌های آن

بدواً عرض می‌کنیم ما کسانی که در روژان قلم می‌زنیم با اطمینان، به اتفاق همکارانمان در دیگر نشریات استان آرزو کرده و می‌کنیم که ای کاش فعل و فعالیت مسئولان ما به گونه‌ای بود که رفاه و آسایش و امنیت خاطر را به مردم هدیه می‌کرد و از قِبَل حرف و حرکتشان مملکت بر ریل توسعه می‌چرخید؛ آن وقت ما محررین، توسن قلم را در دشت بلاغت و فصاحت جولان می‌دادیم و با ردیف کردن همة صناعات ادبی در رسا و ثنای مسئولان، مثنوی‌ها می‌سرودیم و به نشانه شکرگزاری، دست نیاز به سوی پروردگار دراز می‌کردیم که خدایا این سروران را از سر ما دریغ مدار که سروریشان باعث سرفرازی ما شده است؛ اما چه کنیم که چنین نیست؛ ما هم بنا به وظیفه دینی و اخلاقی و حرفه‌ای خود مجبوریم آلام مردم را بازگو و به سمع و نظر مردم برسانیم شاید دستی از آستین همت به در آید و تیمارگری بنشیند. ما کی هستیم که چنین حقی داریم؛ فعالان عرصه رسانه‌‌‌های جمعی که رکن چهارم دموکراسی‌اش می‌نامند و برقراری نظم و نسق، مستلزم وجود و فعالیت مثبت ماست؛ مائی که از قواعد و قوانین بهره می‌گیریم و در پی هدایت امور در بستر بهبود به نام مردم و از سوی مردم می‌گوئیم و می‌نویسیم. در واقع ما آئینه تمام‌قد رفتارهای مسئولان هستیم؛ اگر خوبند خوب نشان می‌دهیم و اگر بدند بد. نه در خفا، که به صراحت می‌گوییم: از آنجا که در شرایط فعلی شرایط سختی بر جامعه حاکم است لذا ما مجبور به بیان حقایقی می‌شویم که ممکن است برای حضرات مسئولان تلخ و گزنده باشد لذا توقع اخم و تخم، خط و نشان کشیدن و... هم هست که دیده و شنیده‌ایم اما ایفای مسئولیت، بالاتر از همه خطرات است، چه ما به ارزش قلم و تراوشاتش نیک آشنائیم و می‌دانیم که خدای منان به آن سوگند خورده است؛ «ن والقم و ما یسطرون». در چنین حالتی کسی نباید از ما توقع واژگون‌کاری و باژگون‌گوئی داشته باشد؛ اگر خواهان تعریف و تمجید هستید بفرمائید؛ مسئولیت و اختیار دارید به مردم خدمت کنید تا مشمول عنایت شوید و گرنه ما معذوریم. نویسندگان و دست‌اندرکاران این نشریه به شهادت صفحه‌های روژان در تمام سال‌های عمر، همیشه فریادگر مردم و مصالح و منافعشان بوده‌اند؛ به ناحق سیاه را سفید و سفید را سیاه نکرده‌اند و در بستر این سیر، فشار را هم تحمّل نموده‌اند. در این میان گاهاً اظهار نظرهائی در مورد روژان ابراز می‌شود که جای تاسف است؛ جدیداً در منبعی نه چندان شناخته شده برای مردم، انگ و رنگی به روژان زده‌اند که گویا ارگان سپاه است و با استفاده از رانت، 85 تن کاغذ از دولت گرفته است!! در باره این انگ‌نامه که ظاهرا به بهانه تجلیل مدیرکل ارشاد اسلامی از روژان به بیرون تراوش پیدا کرده است باید گفت عجبا از این استدلال، استخراج و استنتاج؟ بازدید مدیرکل ارشاد کردستان و اهدای لوح تقدیر، امری مرسوم است و هرازچند‌گاهی صورت می‌گیرد و تمام دفاتر نشریات ...