رفتن به بالا

هفته‌نامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷
 • الأحد ۱۲ رمضان ۱۴۳۹
 • 2018 Sunday 27 May

 • هفته‌نامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۳
 • کد خبر : 2462
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : جنگ دو قطب بسکتبال در سالن آزادی سنندج

این بار در مرحله یک چهارم نهایی، ایستک نماینده دیگر ماهشهر را در پیش روی خود می بیند. جمعه ۱۸ فروردین اولین دیدار بلندقامتان کردستانی در مرحله دوم پلی آف رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک کشور برگزار می شود. روز جمعه در دور اول مرحله دوم پلی اف تیم جوان ایستک پذیرای تیم قدرتمند […]

این بار در مرحله یک چهارم نهایی، ایستک نماینده دیگر ماهشهر را در پیش روی خود می بیند.
جمعه ۱۸ فروردین اولین دیدار بلندقامتان کردستانی در مرحله دوم پلی آف رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک کشور برگزار می شود.
روز جمعه در دور اول مرحله دوم پلی اف تیم جوان ایستک پذیرای تیم قدرتمند پتروشیمی بندر امام خواهد بود، تیمی که با برخورداری از مربی صربستانی خود و با سرمایه گذاری زیادی کار ایستک را سخت کرده است.
دور رفت مرحله دوم پلی آف رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک کشور روز جمعه با انجام چهار دیدار در شهرهای مختلف کشور آغاز می‌شود.
بدون شک مهم ترین دیدار در کردستان پایتخت بسکتبال ایران رخ خواهد خورد. جنگ دو قطب بسکتبال کشور در کردستان، سالن آزادی سنندج در انتظار حریفی دیگر برای جوانان بلند قامت کردستانی است.
بلند قامتان ایستک ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۸ فروردین به دنبال ثبت پیروزی دیگری هستند.
مرحله ی برگشت این رقابت ها روز ۲۲ فروردین ماه به میزبانی سالن بعثت ماهشهر برگزار خواهد شد، در صورتیکه هر دو تیم یک برد کسب کنند در روز ۲۳ فروردین در ماهشهر برای صعود به نیمه نهایی تلاش خواهند کرد.
کاوان قطبی، مهدی جعفری، علی دست باز، متین استاد نوروزی، رضا احمدیان، سهند خادم نامداری، دیلان حیدری، حمید شریفی، هیمن احمدی، محمد رانین درشت، هوشیار یوسفی و حمید امینی بازیکنان تیم ایستک را تشکیل می دهند.
در کادر این تیم پویا بداخشان بعنوان سرپرست، حمید سهراب نژاد کمک مربی و در راس این کادر آقای محمدرضا نوری بعنوان مربی این تیم را در لیگ دسته یک کشور هدایت می کنند.
امیدواریم بار دیگر جهنم آزادی با وجود هزاران هوادار و علاقه مند پرشور سنندجی خلق شده و با اتحاد و همدلی فقط و فقط به تشویق تیم خود بپردازیم.
به امید موفقیت نماینده ی خوب کردستان.
چیاکو ویسی

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

روژان؛ روزنامه‌ای برای مردم

ضرورت وجود روزنامه در کردستان و اینکه چرا باید استان ما از وجود یک نشریه روزانه محروم بماند همواره دغدغه اینجانب در سال‌های گذشته بود؛ محرومیتی که حداقل برای اهالی فرهنگ و به خصوص رسانه دردآور می‌نمود؛ آن هم مردمانی که بر پیشانی آنان فرهنگ می‌درخشد و سابقه روزنامه‌داری را بیش از دیگران دارند. جدا از پیشینه فرهنگی این استان و نقش مطبوعات در بالابردن سطح آگاهي‌های مردم و فرهنگ عمومي نسبت به مسائل اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی كه در جامعه صورت مي‌گيرد و اینکه رسانه‌ها سهم مهمي در اطلاع‌رساني مردم خواهند داشت، استان کردستان به دلیل برخورداری از پتانسیل تجارت، بازارهای مرزی و کشاورزی از دیرباز به لحاظ اقتصادی هم یکی از استان‌های مورد توجه دولتمردان و سرمایه‌گذاران بوده است. نخبگان فرهنگی ما نقش تعیین‌کننده‌ای در حفظ فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی و احیای مرجعیت علمی کشور داشته‌اند و بی‌جهت نیست که رهبر معظم انقلاب آن را استان فرهنگی نامیدند. امروز اما پس از سال‌ها انتشار هفتگی، با کمک و یاری دوستان گرانمایه‌مان در تحریریه، انتشار اولین شماره روزنامه را با شما مردم و خوانندگان خوبمان جشن می‌گیریم و بعد از الطاف الهی، تنها امیدمان را به خوانندگان عزیزی که ما را در این راه یاری خواهند کرد، می‌بندیم. «روژان» روزنامه‌ای است مردمی و برای مردم کردستان و همه کسانی که در این استان وقت خود را برای توسعه و آبادانی کشور وقف کرده‌اند. دست همه شما را برای کمک به بهبود و پیشرفت فعالیتمان در این راه به گرمی می‌فشاریم. در نخستین شماره انتشار روژان، دوست و استاد ارجمندم جناب آقای ناصر کانی‌سانانی مقاله‌ای نوشتند و در آن به نگارنده تذکر دادند که این راه صعب و دشوار را بارها تجربه کرده‌ای و انتشار نشریه آنهم در کردستان کار مجنونان و عاشقان است! امروز بعد از انتشار 180 شماره در سخت‌ترین دوره از نظر اقتصادی می‌توانم با افتخار بگویم استاد عزیز؛ در این آزمون سخت خوشبختانه سرافراز بیرون آمدیم و ثابت کردیم که مجنون نیستیم اما عاشق چرا. البته این موفقیت حاصل نمی‌شد مگر با پشتوانه معنوی و استفاده از تجارب ایشان و اندیشه‌ی اندیشه‌ورزانی چون کاک عماد کریمیان، دکتر افراسیاب جمالی، دکتر بهروز خیریه، آقایان عباد زینبی، حسین اندان، ناصر نجفی، هژیر الله‌مرادی، آرش علیمرادی، یحیی صمدی، امید باتو، صدیق مینایی، عطا امانی، کاک احمد یاسینی (پشکو)، سرکار خانم آسو حسینی و بسیاری دیگر از همراهان که در طول پنج سال گذشته تلخی‌ها و شیرینی‌های وقایع روز جامعه را با زبان یادداشت و خبر با شما درمیان گذاشتند و نیز حمایت مخاطبینی که تذکرات و انتقاداتشان چون شهد، تلخکامی‌های حاصل از لجن‌پراکنی تاریک‌اندیشان را بر کام ما شیرین کرد و راه را برای ادامه مسیر ممکن و عزم ما را برای همپیمانی با مردم مصمم‌تر ساخت؛ اگر نبود تشویق‌ها و حمایت‌های مردم، قطعا ادامه مسیر برایمان امکان‌پذیر نبود. خرسندیم که در این مدت، هرگز به تندی سخن نگفتیم مگر مستدل و ابزار هیچ جریان و گروه سیاسی و دولتی نشدیم مگر گروه‌های ان.جی.او که خود را بخشی از ...