رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
 • کد خبر : 2655
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : رئیسی سه شنبه به کردستان می‌آید

رییس ستاد تبلیغات رئیسی در کردستان در مراسم افتتاحیه ستاد مرکزی انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی در کردستان با اشاره به اینکه شعار محوری رئیسی کار و کرامت است، گفت: درد و مشکل امروز جامعه ما به ویژه استان‌هایی همچون کردستان کار است و شعار رئیسی براساس شعور تهیه شده است. جمال شهسواری اظهارداشت: در کشورما […]

رییس ستاد تبلیغات رئیسی در کردستان در مراسم افتتاحیه ستاد مرکزی انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی در کردستان با اشاره به اینکه شعار محوری رئیسی کار و کرامت است، گفت: درد و مشکل امروز جامعه ما به ویژه استان‌هایی همچون کردستان کار است و شعار رئیسی براساس شعور تهیه شده است.

جمال شهسواری اظهارداشت: در کشورما امنیت پایداری برقرار است ولی در بحث اقتصادی و فرهنگی با بحران هایی مواجه شده و همین موضوع منجر به ایجاد مشکلات فراوانی برای مردم شده است.

رییس ستاد تبلیغات انتخاباتی  رئیسی درکردستان ادامه داد: کردستان از سوی مقام معظم رهبری به عنوان استان فرهنگی نامگذاری شده ولی آیا کار اساسی فرهنگی مطابق فرهنگ مردم منطقه در طول این چند سال انجام شده است، که متاسفانه اینگونه نیست.

شهسواری با بیان اینکه اگر اساس کارها صداقت نباشد همه مسائل به هم می‌ریزد، افزود: امیرکبیر بیش از سه سال حکومت کرد ولی بعد از گذشت یک قرن هنوز هم نام او ماندگار است ودلیل آن هم به خدماتی که در این مدت انجام داد، بر می‌گردد.

وی بیان کرد: بیانیه شماره سه اقوام، ادیان و مذاهب روحانی دارای ۱۱ ماده است که حتی یک ماده آن هم درچهار سال عمر دولت یازدهم تحقق پیدا نکرد.

وی در پایان ازسفر رئیسی به کردستان در روز سه شنبه هفته جاری خبرداد و گفت: بی‌شک مردم استان در این روز استقبال گسترده‌ای از آیت الله رئیسی خواهند داشت.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.