رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
 • کد خبر : 2658
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : آب سد ژاوە را به روستای گلین منتقل می‌کنیم
استاندار کردستان در جمع مردم روستای گلین:

آب سد ژاوە را به روستای گلین منتقل می‌کنیم

استاندار کردستان در دهمین روز از ایام تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری به روستای گلین در بخش سیروان سنندج رفت و در جمع مردم این روستا وعدە داد کە از سد ژاوە پمپاژ آب برای توسعە باغات این منطقە انجام و سیستم فاضلاب روستا نیز اجرا خواهد شد. به گزارش روابط عمومی استانداری کردستان، عبدالمحمد زاهدی […]

استاندار کردستان در دهمین روز از ایام تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری به روستای گلین در بخش سیروان سنندج رفت و در جمع مردم این روستا وعدە داد کە از سد ژاوە پمپاژ آب برای توسعە باغات این منطقە انجام و سیستم فاضلاب روستا نیز اجرا خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کردستان، عبدالمحمد زاهدی با بیان اینکە همراهی این مردم با مدیران زبانزد خاص وعام است افزود‌: ظرف سە سال گذشتە بیش از دو میلیارد تومان بە بخشداری سیروان جهت اجرای پروژەهای گوناگون دادە شدە است.
وی این را هم گفت که در این دولت،۵۰۰ هکتار از اراضی ملی در بخش سیروان برای توسعە باغات دیم واگذار می‌شود.
استاندار کردستان ادامە داد: گازرسانی بە روستای گلین از هفتە آیندە اجرایی خواهد شد.
وی با بیان اینکە دولت تدبیر و امید وعدە غیرقابل اجرا بە مردم نخواهد داد گفت: ما هموارە وعدەهایی بە مردم خواهیم داد کە مطمئن بە اجرا واتمام آن هستیم.
وی در ادامە سخنان خود بە در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا نیز اشارە کرد وی افزود: همە باید شرکت در انتخابات را برای خود وظیفە بدانند چرا کە در صورت عدم مشارکت، دیگران تصمیم گیرندە سرنوشت مابقی خواهند بود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.