رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
 • کد خبر : 2677
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : برگزاری مسابقات سوارکاری در سنندج
با حضور 12 استان از سراسر کشور انجام می‌شود؛

برگزاری مسابقات سوارکاری در سنندج

روژان: مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان از برگزاری هشتمین مسابقات سوارکاری استقامت کشوری با حضور ۱۲ استان در سنندج خبر داد. حامد جولایی گفت: مسابقات استقامت ملی کشوری برای هشتمین سال پیاپی است که در این استان کردستان برگزار می‌شود. وی افزود این مسابقات از روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه در مسافت ۹۰ و […]

روژان: مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان از برگزاری هشتمین مسابقات سوارکاری استقامت کشوری با حضور ۱۲ استان در سنندج خبر داد.

حامد جولایی گفت: مسابقات استقامت ملی کشوری برای هشتمین سال پیاپی است که در این استان کردستان برگزار می‌شود.

وی افزود این مسابقات از روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه در مسافت ۹۰ و ۱۱۰ کیلومتر، در ورودی پلیس راه همدان، روبه روی سیلو مرکز سوارکاران کردان سنندج برگزار می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان افزود: در کنار این مسابقات شامگاه روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه در مجموعه سوارکاری شاسوار رقابت‌های شو سواره کردی‌سوار نیز برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.