رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۰ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 17 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
 • کد خبر : 2681
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : رقابت‌ها بین ۱۹۲ نفر رقم می‌خورد
انتخابات شورای اسلامی شهر سنندج؛

رقابت‌ها بین ۱۹۲ نفر رقم می‌خورد

دبیر ستاد انتخابات شهرستان سنندج گفت: لیست ۱۹۲ نفر از داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر سنندج قطعی شده و اسامی نهایی بیستم اردیبهشت ماه جاری اعلام می شود. « موحد امان‌اللهی» معاون سیاسی اجتماعی فرماندار سنندج افزود: ۳۱ داوطلب در هیئت‌های اجرایی و نظارت رد صلاحیت شدند و اعتراض آنها مورد قبول هیئت […]

دبیر ستاد انتخابات شهرستان سنندج گفت: لیست ۱۹۲ نفر از داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر سنندج قطعی شده و اسامی نهایی بیستم اردیبهشت ماه جاری اعلام می شود.
« موحد امان‌اللهی» معاون سیاسی اجتماعی فرماندار سنندج افزود: ۳۱ داوطلب در هیئت‌های اجرایی و نظارت رد صلاحیت شدند و اعتراض آنها مورد قبول هیئت عالی نظارت استان واقع نشد و تاکنون ۱۵ نفر انصراف داده‌اند اما حضور ۱۹۲ نفر در عرصه رقابت پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر سنندج قطعی شده است.
به گفته وی اسامی نامزدها، حداکثر تا روز چهارشنبه بیستم اردیبهشت اعلام خواهد شد.
امان‌اللهی گفت: در دوره چهارم تعداد کل دوطلبین ۱۷۹ نفر بودند اما در دوره پنجم این رقم به ۲۳۸ نفر رسید، در دوره چهارم ۲۸ نفر انصراف دادند اما انصرافی این دوره ۱۵ نفر بود.
امان اللهی افزود: تعداد تایید شدگان هیئت اجرایی دوره چهارم ۱۵۸ نامزد بود اما در دوره پنجم۲۰۳ نفر تایید شدند و تعداد رد صلاحیت شدگان در هیئت اجرایی در دوره چهارم ۱۳ و در دوره کنونی ۲۶ نفر است.
وی بیان کرد: تعداد تایید شدگان هیئت نظارت در دوره چهارم شورای سنندج ۱۵۷ نفر بود و در دوره پنجم این میزان ۱۸۳ نفر است و تعداد رد صلاحیت هیئت نظارت شهرستان در دوره چهارم ۱ نفر و در دوره پنجم ۲۰ نفر، تعداد تایید شدگان هیئت نظارت استان در دوره چهارم ۵ نفر و در دوره پنجم نیز ۱۵ و همچنین تعداد رد صلاحیت شدگان بازهم در هیئت نظارت استانی در دوره چهارم ۹ نامزد و در دوره کنونی ۳۱ نفر بوده است.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.