رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۰ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 17 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
 • کد خبر : 2690
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : بهره‌برداری از درمانگاه فوق تخصصی توحید سنندج
با حضور وزیر بهداشت صورت گرفت؛

بهره‌برداری از درمانگاه فوق تخصصی توحید سنندج

درمانگاه، سایت اداری و ورودی مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی توحید سنندج امروز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد. درمانگاه این مرکز که از ۹ اتاق به ۲۱ اتاق افزایش یافته شامل بخش‌های ریه، گوارش، غدد، داخلی، روماتولوژی، غدد، مغز و اعصاب، قلب، نفرولوژی، اورولوژی، روانپزشکی، جراحی، عفونی، […]

درمانگاه، سایت اداری و ورودی مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی توحید سنندج امروز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

درمانگاه این مرکز که از ۹ اتاق به ۲۱ اتاق افزایش یافته شامل بخش‌های ریه، گوارش، غدد، داخلی، روماتولوژی، غدد، مغز و اعصاب، قلب، نفرولوژی، اورولوژی، روانپزشکی، جراحی، عفونی، آنکولوژی است و اکو و نوار قلب، نوار عضله، نوار مغز، تست ورزش، آندوسکوپی، برونکوسکوپی، کولونوسکوپی، اسپیرومتری و هولتر از خدماتی است که در این درمانگاه به مراجعین ارائه می‌شود.

سایت اداری مرکز پزشکی توحید به مساحت ۷۰۰ متر مربع در دو طبقه اداری و مالی شامل حوزه ریاست و مدیریت، حراست، روابط عمومی، بخش مالی، کارگزینی، حقوقی، تحقیق و توسعه، فناوری و عمران است.

سر درب ورودی این مرکز شامل ورود و خروج افراد و ماشین، افزایش فضای سبز این مرکز، توسعه و آسفالت محوطه و ساماندهی واحد تاکسیرانی و دکه‌های جلو درب ورودی بیمارستان نیز از دیگر اقدامات انجام شده است که امروز به بهره برداری رسید.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.