رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
 • کد خبر : 2744
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : حمایت ماموستا حاج سید صلاح‌الدین حسامی از رئیسی

امام جمعه اسبق سنندج و رئیس قبلی حزب اعتماد ملی کردستان گفت: به «رئیسی» رأی می‌دهم و قطعا در این مسیر هر کمکی از دستم بر آید دریغ نخواهم کرد چون کسی که خادم امام رضا(ع) است می‌تواند خدمت‌‌گزار خوبی برای مردم کشور و استان کردستان باشد. ماموستا حاج سیدصلاح حسامی شامگاه دیروز در همایش […]

امام جمعه اسبق سنندج و رئیس قبلی حزب اعتماد ملی کردستان گفت: به «رئیسی» رأی می‌دهم و قطعا در این مسیر هر کمکی از دستم بر آید دریغ نخواهم کرد چون کسی که خادم امام رضا(ع) است می‌تواند خدمت‌‌گزار خوبی برای مردم کشور و استان کردستان باشد.
ماموستا حاج سیدصلاح حسامی شامگاه دیروز در همایش طرفداران رئیسی که با حضور مهرداد بذرپاش و اقشار مختلف مردم در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار کرد: دولت کار و کرامت دولتی برای حمایت از نیازمندان و فقرای جامعه است، و امیدواریم پیروز شود.
رئیس سابق حزب اعتماد ملی در کردستان با بیان اینکه کسی می‌تواند به مردم خدمت کند که دسته و دسته‌بندی‌ها را کنار بگذارد، اظهار داشت: مسلمانان همه و همه اعضای یک خانواده‌ هستند و ملت ایران نیز به عنوان ملتی مسلمان از این قاعده خارج نیست.
وی با تاکید براینکه راست و چپ به درد مردم کردستان نمی‌خورد و این مردم نیاز به خدمت دارند، اظهار داشت: باید با کنار گذاشتن این تفکرات سیاسی تنها به فکر خدمت به مردم باشند و این تقسیم‌بندی‌ها را کنار بگذارند.
امام جمعه اسبق سنندج نگرانی خود را از بیکاری جوانان ابراز داشت و افزود: جوانان کردستانی به دلیل نبود شغل واقعا در شرایط بدی هستند و باید هرچه زودتر نسبت به رفع مشکلات آنان چاره اندیشی شود.
ماموستا حسامی با بیان اینکه شهسواری رئیس ستاد رئیسی نیز از انسان‌های بزرگ استان است که همواره دغدغه کمک و رفع مشکل مردم را داشته است اظهار امیدواری کرد با پیروزی سید ابراهیم رئیسی بستر خدمت به مردم و رهایی کشور از بحران بیکاری فراهم شود.
در پایان این مراسم، توفیق رحمانی رئیس ستاد قالیباف نیز ضمن تقدیر از این سردار آزاده برای تصمیمی که گرفته‌اند، اظهار کرد: بنا به دستور و امر آقای قالیباف، بنده به عنوان ستاد ایشان در کردستان از این پس در خدمت آقای رئیسی خواهم بود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.