رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۱
 • کد خبر : 2782
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : دولت نسبت به مطالبات مردم بی‌تفاوت بود
رئیس ستاد رئیسی در کردستان:

دولت نسبت به مطالبات مردم بی‌تفاوت بود

رئیس ستاد رئیسی در کردستان گفت: ما در راستای تنویر افکار عمومی و اعلام مواضع شفاف و برنامه‌های کاندیدای مورد حمایت خود اعلام برگزاری مناظره کردیم اما کسی اعلام آمادگی نکرده است. جمال شهسواری در جمع خبرنگاران افزود: گلایه‌مندی ما از جریان مقابل این است که نسبت به مردم استان و مطالباتشان در طول ۴ […]

رئیس ستاد رئیسی در کردستان گفت: ما در راستای تنویر افکار عمومی و اعلام مواضع شفاف و برنامه‌های کاندیدای مورد حمایت خود اعلام برگزاری مناظره کردیم اما کسی اعلام آمادگی نکرده است.

جمال شهسواری در جمع خبرنگاران افزود: گلایه‌مندی ما از جریان مقابل این است که نسبت به مردم استان و مطالباتشان در طول ۴ سال بی تفاوت بودند.

وی با اشاره به افزایش آسیب‌های اجتماعی در جامعه عنوان کرد: جامعه ما در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی دچار مشکلاتی شده و در برخی موارد به بحران تبدیل شده است و نمود عینی آن را می‌توان در افزایش بیماری‌های روحی و روانی در جامعه عنوان کرد.

شهسواری در ادامه تصریح کرد: ما مردم کردستان به عنوان مردمانی با هویت فرهنگی و تاریخی متاسفانه امروز دچار برخی آسیب‌ها و مشکلات شده‌ایم و دولت نسبت به این ناهنجاری‌ها بی‌تفاوت است.

وی با انتقاد از دولت یازدهم عنوان کرد: امروز دو طیف از دولت یازدهم حمایت می‌کند بخشی از آنها مدیران فعلی و بخشی دیگر نیز معترضین جامعه هستند که از وضع موجود استفاده ابزاری می‌کنند.

رئیس ستاد رئیسی در کردستان در ادامه با اشاره به ائتلاف قالیباف با رئیسی و تاثیر آن در میان نیروهای استان اظهار کرد: ائتلاف سبب تقویت برنامه‌ها و فعالیت‌های جریان ما در استان شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.