رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۴ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 21 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
 • کد خبر : 2833
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : رای مردم را با خدمت پاسخ دهیم
استاندار کردستان خظاب به فرمانداران و بخشداران:

رای مردم را با خدمت پاسخ دهیم

استاندار کردستان گفت: مردم کردستان با رای بالای خود ثابت کردند که با نگاه به آینده و امید به سرنوشت و آینده خود فریب وعده‌های بی اساس و کوتاه مدت برخی از افراد را نخوردند و با رای خود بهترین مسیر را انتخاب و راه آینده را ترسیم و به مجددا دولت تدبیر و امید […]

استاندار کردستان گفت: مردم کردستان با رای بالای خود ثابت کردند که با نگاه به آینده و امید به سرنوشت و آینده خود فریب وعده‌های بی اساس و کوتاه مدت برخی از افراد را نخوردند و با رای خود بهترین مسیر را انتخاب و راه آینده را ترسیم و به مجددا دولت تدبیر و امید رای دادند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ عبدالمحمد زاهدی در نشست با فرمانداران و بخشداران استان افزود: روز ۲۹ اردیبهشت یکی از پیچیده ترین و حساس ترین انتخابات تاریخ کشور را برگزار کردیم و خوشبختانه با حضور حداکثری مردم این انتخابات در کمال سلامت برگزار شد.
زاهدی اذعان داشت: مردم با شعور و درک بالای خود از مباحث مهم کشور این بار نیز با تحلیل واقعیت های جامعه و اطمینان مجدد به مدیران و مسئولان دولت تدبیر و امید حماسه ای ماندگار به ثبت رساندند.
وی اظهار داشت: با وجود همه تلاش های دولت تدبیر و امید برای توسعه همه جانبه و نیز خدمت صادقانه به مردم متاسفانه برخی با نادیده گرفتن این اقدامات تلاش برای تخریب دولت را بیشتر کردند اما مردم هوشیار کردستان با رای بالای ۷۳ درصدی خود به دکتر روحانی همه این ترفندها را نقش برآب کردند.
استاندار کردستان خطاب به فرمانداران و بخشداران تابعه گفت: باید این حمایت مردم را با خدمت صادقانه پاسخ دهیم و قدردان آنها باشیم این ظرفیت های عظیم مردمی را حفظ و ارتباط مردم و مسئولان را تقویت کنیم.
زاهدی افزود: باید با تحلیل کارشناسی و دقیق وضعیت آرای اخذ شده در مناطق مختلف استان به بررسی مشکلات و نارسایی های موجود پرداخت و همه توان خود را صرف تحقق مطالبات مردم و برطرف کردن نارسایی ها کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.