رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۰ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 17 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
 • کد خبر : 2918
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : با شعار، مشکل اشتغال برطرف نمی‌شود
استاندار کردستان خطاب به روسای بانک‌ها:

با شعار، مشکل اشتغال برطرف نمی‌شود

روژان: استاندار کردستان در چهلمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، تاکید کرد: تکرار شعار اشتغال و تولید کافی نیست باید به آن پایبند باشیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ عبدالمحمد زاهدی در این جلسه بر اهمیت همراهی و حمایت بانک‌های استان از واحدهای تولیدی تاکید و خاطرنشان کرد: اینکه هر روز […]

روژان: استاندار کردستان در چهلمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، تاکید کرد: تکرار شعار اشتغال و تولید کافی نیست باید به آن پایبند باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ عبدالمحمد زاهدی در این جلسه بر اهمیت همراهی و حمایت بانک‌های استان از واحدهای تولیدی تاکید و خاطرنشان کرد: اینکه هر روز فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شعار اشتغال و تولید تکرار کنیم کافی نیست بلکه باید به این شعار پایبند باشیم و برای تحقق آن تلاش کنیم. وی همچنین بر لزوم هماهنگی و پیروی بانک‌ها از مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل تاکید کرد و افزود: انتظار داریم روسای بانک‌ها از تمام اختیارات خود برای کمک به حفظ و بقای واحدهای تولیدی استان استفاده کنند. در این جلسه مشکلات ۸ واحد تولیدی استان بررسی و در خصوص آنها تصمیم گیری شد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.