رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
 • کد خبر : 2992
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : دیپلم افتخار برای جوان کردستانی

در جشنواره ملی فانوس روژان: محمد رئوف فرازی جوان مستعد و با اخلاق کردستانی در جریان برگزاری نخستین جشنواره ملی تولیدات هنری و سینمایی (فانوس) از سلسله جشنواره‌های دفاع مقدس ازبین ۷۰۷ اثر ارسالی و ۱۸۹ اثر راه یافته به بخش مسابقه توانست دیپلم افتخار برگزیده اول اول را در بخش تیزر به خود اختصاص […]

در جشنواره ملی فانوس روژان: محمد رئوف فرازی جوان مستعد و با اخلاق کردستانی در جریان برگزاری نخستین جشنواره ملی تولیدات هنری و سینمایی (فانوس) از سلسله جشنواره‌های دفاع مقدس ازبین ۷۰۷ اثر ارسالی و ۱۸۹ اثر راه یافته به بخش مسابقه توانست دیپلم افتخار برگزیده اول اول را در بخش تیزر به خود اختصاص دهد.
این جشنواره در بخش‌های فیلم، موسیقی، هنرهای نمایشی، سایبری و هنرهای تجسمی از ۲۰ تا ۲۳ تیرماه در مازندران برگزار شد.
معاون وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی کشور شامگاه پنجشنبه در آیین اختتامیه جشنواره ملی فانوس گفت: دفاع مقدس دفاعی ارزش‌آفرین در تاریخ پرفراز و نشیب لحظات افتخارآفرین ایران بوده که فرهنگ ایثار و شهادت را نهادینه کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.