رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۰ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 17 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
 • کد خبر : 3062
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : روشنایی به بازار تاناکورای سنندج بازگشت

مدیر توزیع برق سنندج گفت: پنج شنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۲۰ در اثر افرایش بار و نیز مسدود بودن مسیر باد و عدم تهویه مناسب پست ۶۳۰ کیلوولت آمپر بازار موسوم به تاناکورای سنندج سوخت و بازار به طور کامل زیر خاموشی رفت. هیوا خرم افزود: با حضور ۲۰ سیمبان از اکیپ های تعمیرات ضروری […]

مدیر توزیع برق سنندج گفت: پنج شنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۲۰ در اثر افرایش بار و نیز مسدود بودن مسیر باد و عدم تهویه مناسب پست ۶۳۰ کیلوولت آمپر بازار موسوم به تاناکورای سنندج سوخت و بازار به طور کامل زیر خاموشی رفت.
هیوا خرم افزود: با حضور ۲۰ سیمبان از اکیپ های تعمیرات ضروری و عملیات و اتفاقات حدود ساعت ۲ بامداد ترانس سوخته با یک ترانس ۸۰۰ کیلوولت آمپری تعویض و شبکه مجددا برقدار شد.
وی علت اصلی این حادثه را اشغال غیر مجاز اطراف ترانس و عدم توجه بازاریان و کسبه محل به تهویه مناسب عنوان کرد و خواستار رعایت بازاریان در این خصوص و عدم استفاده غیر منطقی از وسایل سرمایشی به منظور پیشگیری از حوادث مشابه و حتی دچار حریق شدن ترانس شد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.