رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۴ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 21 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
 • کد خبر : 3187
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : استعلام از شرکت برق قبل از انجام هر گونه ساخت و ساز

روژان: شرکت توزیع نیروی برق و دادستانی استان کردستان در اطلاعیه ای بر لزوم استعلام از شرکت برق و رعایت حریم شبکه قبل از انجام هرگونه عملیات ساختمانی و ایجاد مستحدثات اعم از ساختمان سازی، محصورسازی زمین، کاشت درخت، نصب تأسیسات و تغییر کاربری تاکید کردند. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان […]

روژان: شرکت توزیع نیروی برق و دادستانی استان کردستان در اطلاعیه ای بر لزوم استعلام از شرکت برق و رعایت حریم شبکه قبل از انجام هرگونه عملیات ساختمانی و ایجاد مستحدثات اعم از ساختمان سازی، محصورسازی زمین، کاشت درخت، نصب تأسیسات و تغییر کاربری تاکید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان این اطلاعیه به امضای محمدمصطفی نجفیان، مدیر عامل شرکت توزیع و اکبر جوهری، دادستان کردستان رسیده است.
بر اساس این اطلاعیه در صورت وقوع هرنوع حادثه ناشی از عدم رعایت حریم تأسیسات برق، مسئولیت جانی و مالی اعم از فوت، برق گرفتگی، سوختگی، نقص عضو و آتش‌سوزی متوجه شخص عامل بوده و برخورد قانونی با عامل یا عاملین صورت خواهد پذیرفت.

اجرای نمایش مردان مسی در پارک شار سقز

گروه نمایشی مردان مسی در سلسله اجراهای خود در پارک های بزرگ استان این بار در شهر سقز به اجرای برنامه می پردازند.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان نمایش‌های گروه مردان مسی   پنجشنبه پنجشنبه و جمعه گذشته در پارک شار شهرستان سقز اجرا شد.
این برنامه  در راستای آموزش و فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق در مشترکین خانگی شبها از ساعت ۲۱:۰۰  به بعد برگزار می شود.
گروه مردان مسی با ارائه ماکت مشترکین پر مصرف و کم مصرف و همراه داشتن تابلوهای مدیریت مصرف برق و توزیع بروشور مردم را به مدیریت مصرف برق دعوت می کنند.
قابل ذکر است این گروه از اوایل مردادماه در پارکهای سنندج و پارک زریوار مریوان نمایش اجرا کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.