رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Tuesday 19 February

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
 • کد خبر : 3520
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : انتصاب نصرالله محمودپور به سمت معاون اداری مالی کمیته امداد

مراسم تجلیل و معارفه معاون اداری مالی و روسای جدید ادارات کمیته امداد استان کردستان برگزار شد. محمد رسول شیخی زاده، مدیر کل استان در این مراسم گفت: کارکنان و مدیران امداد در پست‌های جدید باید با ارزیابی عملکرد کاری خود همچنین خلاقیت در ارایه راهکارهای جدید به حل مشکلات مددجویان کمک کنند و با […]

مراسم تجلیل و معارفه معاون اداری مالی و روسای جدید ادارات کمیته امداد استان کردستان برگزار شد.
محمد رسول شیخی زاده، مدیر کل استان در این مراسم گفت: کارکنان و مدیران امداد در پست‌های جدید باید با ارزیابی عملکرد کاری خود همچنین خلاقیت در ارایه راهکارهای جدید به حل مشکلات مددجویان کمک کنند و با تلاش مضاعف در حوزه های کاری جدید در ارتقاء سازمانی موثر واقع شوند.
وی ضمن اشاره به اینکه در حین حفظ استقلال کمیته امداد باید با تعامل برون سازمانی بیشتر در ارائه خدمات به جامعه هدف تلاش کرد، افزود: کارکنان امداد باید با رفتار عادلانه و با اولویت قرار دادن کار و تلاش در این نهاد به وظیفه اداری و دینی خود در جهت خدمت به محرومان جامعه اقدام کنند.
شیخی زاده گفت: خدمت صادقانه به مددجویان جزو مهم ترین وظیفه کارکنان کمیته امداد است.
در پایان مراسم ضمن تقدیر از خدمات رضا طوسی معاون اداری مالی کمیته امداد کردستان، وی به سمت رئیس کمیته امداد منطقه یک شهرستان سنندج، نصراله محمودپور رئیس اداره امور طرح‌های خودکفایی به‌سمت معاون اداری مالی، زاهد حسینی رئیس قبلی کمیته امداد منطقه یک سنندج به عنوان رئیس اداره امور طرح های خودکفایی، منصور حسین زاده به عنوان رئیس اداره اکرام ایتام و محسنین، یداله رجبی به عنوان رئیس دفتر مدیر کل، مسعود بهرامی به عنوان سرپرست ادراه امور اجرایی مشارکتهای مردمی و مرتضی پوریا به عنوان رئیس شبکه های مردمی کمیته امداد کردستان معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

بیانیه تحریریه روزنامه روژان در واکنش به دروغ‌پردازی برخی کانال‌های مجازی

مغز فندقی‌ها/ قلم مسئول و مصیبت‌های آن

بدواً عرض می‌کنیم ما کسانی که در روژان قلم می‌زنیم با اطمینان، به اتفاق همکارانمان در دیگر نشریات استان آرزو کرده و می‌کنیم که ای کاش فعل و فعالیت مسئولان ما به گونه‌ای بود که رفاه و آسایش و امنیت خاطر را به مردم هدیه می‌کرد و از قِبَل حرف و حرکتشان مملکت بر ریل توسعه می‌چرخید؛ آن وقت ما محررین، توسن قلم را در دشت بلاغت و فصاحت جولان می‌دادیم و با ردیف کردن همة صناعات ادبی در رسا و ثنای مسئولان، مثنوی‌ها می‌سرودیم و به نشانه شکرگزاری، دست نیاز به سوی پروردگار دراز می‌کردیم که خدایا این سروران را از سر ما دریغ مدار که سروریشان باعث سرفرازی ما شده است؛ اما چه کنیم که چنین نیست؛ ما هم بنا به وظیفه دینی و اخلاقی و حرفه‌ای خود مجبوریم آلام مردم را بازگو و به سمع و نظر مردم برسانیم شاید دستی از آستین همت به در آید و تیمارگری بنشیند. ما کی هستیم که چنین حقی داریم؛ فعالان عرصه رسانه‌‌‌های جمعی که رکن چهارم دموکراسی‌اش می‌نامند و برقراری نظم و نسق، مستلزم وجود و فعالیت مثبت ماست؛ مائی که از قواعد و قوانین بهره می‌گیریم و در پی هدایت امور در بستر بهبود به نام مردم و از سوی مردم می‌گوئیم و می‌نویسیم. در واقع ما آئینه تمام‌قد رفتارهای مسئولان هستیم؛ اگر خوبند خوب نشان می‌دهیم و اگر بدند بد. نه در خفا، که به صراحت می‌گوییم: از آنجا که در شرایط فعلی شرایط سختی بر جامعه حاکم است لذا ما مجبور به بیان حقایقی می‌شویم که ممکن است برای حضرات مسئولان تلخ و گزنده باشد لذا توقع اخم و تخم، خط و نشان کشیدن و... هم هست که دیده و شنیده‌ایم اما ایفای مسئولیت، بالاتر از همه خطرات است، چه ما به ارزش قلم و تراوشاتش نیک آشنائیم و می‌دانیم که خدای منان به آن سوگند خورده است؛ «ن والقم و ما یسطرون». در چنین حالتی کسی نباید از ما توقع واژگون‌کاری و باژگون‌گوئی داشته باشد؛ اگر خواهان تعریف و تمجید هستید بفرمائید؛ مسئولیت و اختیار دارید به مردم خدمت کنید تا مشمول عنایت شوید و گرنه ما معذوریم. نویسندگان و دست‌اندرکاران این نشریه به شهادت صفحه‌های روژان در تمام سال‌های عمر، همیشه فریادگر مردم و مصالح و منافعشان بوده‌اند؛ به ناحق سیاه را سفید و سفید را سیاه نکرده‌اند و در بستر این سیر، فشار را هم تحمّل نموده‌اند. در این میان گاهاً اظهار نظرهائی در مورد روژان ابراز می‌شود که جای تاسف است؛ جدیداً در منبعی نه چندان شناخته شده برای مردم، انگ و رنگی به روژان زده‌اند که گویا ارگان سپاه است و با استفاده از رانت، 85 تن کاغذ از دولت گرفته است!! در باره این انگ‌نامه که ظاهرا به بهانه تجلیل مدیرکل ارشاد اسلامی از روژان به بیرون تراوش پیدا کرده است باید گفت عجبا از این استدلال، استخراج و استنتاج؟ بازدید مدیرکل ارشاد کردستان و اهدای لوح تقدیر، امری مرسوم است و هرازچند‌گاهی صورت می‌گیرد و تمام دفاتر نشریات ...