رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۴ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 21 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
 • کد خبر : 3735
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : جلال اصغری مدیر شهرداری منطقه دو سنندج شد

مراسم تودیع ومعارفه مدیر شهرداری منطقه دو با حضور شهردار، معاونین وجمعی از کارکنان شهرداری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری سنندج حشمت‌الله صیدی در این مراسم با بیان اینکه کار در شهرداری‌های مناطق دارای چالش و مشکلات فراوانی است گفت: مدیران شهرداری مناطق باید با برنامه ریزی و فعال نمودن […]

مراسم تودیع ومعارفه مدیر شهرداری منطقه دو با حضور شهردار، معاونین وجمعی از کارکنان شهرداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری سنندج حشمت‌الله صیدی در این مراسم با بیان اینکه کار در شهرداری‌های مناطق دارای چالش و مشکلات فراوانی است گفت: مدیران شهرداری مناطق باید با برنامه ریزی و فعال نمودن تمامی کدهای درآمدی از لحاظ کسب درآمد خودکفا باشند تا زمینه خدمات رسانی شایسته به شهروندان هم بخوبی فراهم شود.
شهردار سنندج افزود: استفاده از نیروهای با تجربه و توانمند در راس شهرداری‌های مناطق از برنامه‌های مهم‌ این شهرداری است.
وی گفت: تاکید کرد: تا زمانی که مشکل زمین‌های قولنامه‌ای حل نشود انتظار کاهش ساخت وسازهای غیر مجاز هم ممکن نیست. رایزنیهای لازم در جهت رفع مشکل زمین‌های قولنامه‌ای صورت گرفته که امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم در جهت رفع این معظل بزرگ اقدام اساسی صورت دهیم.
مهندس صیدی در پایان از زحمات مهندس کاظمی تشکر کرد و جلال اصغری را به عنوان مدیر شهرداری منطقه دو معرفی کرد.
از مهم ترین سوابق اجرایی اصغری می‌توان به مدیر اداره حراست شهرداری و فرمانداری، معاون خدمات شهری شهرداری سنندج، مدیر عامل سازمان آتش نشانی، مدیر عامل سازمان خدمات موتوری و عضو دایمی کمیته طبقه‌بندی مشاغل شهرداری‌های استان اشاره کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.