رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۰ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 17 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
 • کد خبر : 4272
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : ثبت رکورد جهانی مشت‌زنی به کیسه بوکس در کردستان

روژان: آزاد حیدریان جوان ورزشکار سنندجی رکورد جهانی مشت‌زنی بی‌وقفه به کیسه بوکس را در مدت ۵۲ ساعت و ۱۵ دقیقه به نام خود ثبت کرد. این رزمی کار سنندجی در گفت و گو با روزنامه روژان گفت به مناسبت روز جهانی ووشو این رکورد را زده‌ام. وی گفت: برای ثبت این رکورد حدود ۸ […]

روژان: آزاد حیدریان جوان ورزشکار سنندجی رکورد جهانی مشت‌زنی بی‌وقفه به کیسه بوکس را در مدت ۵۲ ساعت و ۱۵ دقیقه به نام خود ثبت کرد.
این رزمی کار سنندجی در گفت و گو با روزنامه روژان گفت به مناسبت روز جهانی ووشو این رکورد را زده‌ام.
وی گفت: برای ثبت این رکورد حدود ۸ ماه در حال تبادل اطلاعات و رایزنی و دریافت کد رهگیری از گینس بودم و در این راه از یکی از رکوردداران گینس مشاوره گرفتم.
وی افزود: رکورد قبلی مشت زنی به کیسه بوکس در اختیار کاوه خادمیان به مدت ۵۲ ساعت بود که توانستم آن را بهبود بخشم.
وی افزود: در جریان رکوردگیری تمام قوانین گینس را رعایت کردم حتی در مدت ثبت رکورد چهار دوربین به صورت دائم از رکوردزنی فیلم می‌گرفتند و داورها ۴ ساعت ۴ ساعت عوض می‌شدند و در نهایت کل مدارک و فیلم رکوردزنی به گینس ارسال می‌شود.
این ورزشکار جوان از حضور همشهریان و دوستداران ورزش که باعث دلگرمی او در جریان ثبت رکورد می‌شد همچنین مدیریت شهریازی فامیلی‌لند سنندج که اسپانسر این حرکت ورزشی بود تقدیر و تشکر کرد.
وی در پایان گفت: رکوردم را تقدیم به پدر و مادر عزیزم می‌کنم.
وی رکوردار جهانی ۲۴ ساعت و ۳۵ دقیقه مشت زنی متوالی به کیسه بوکس بدون توقف (با دستکش پنجه باز) است و با وارد کردن ۷۸۰۰ ضربه سرعتی پا به کیسه بوکس نیز این رکورد را قبلا به نام خود ثبت کرده بود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.