رفتن به بالا

روزنامه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی رۆژان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
 • السبت ۱۲ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 19 January

 • روزنامه روژان

  صاحب امتیاز و مدیر مسوول: سلیمان الله‌مرادی

  ..............................................................

  نشانی: سنندج - میدان آزادی - انتهای کوچه سجادی (کوچه رزان) - پلاک ۱۱۵

  کد پستی: ۳۳۹۵۳-۶۶۱۳۷

  ..............................................................

  تلفن: ۳۳۲۳۸۵۴۵-۰۸۷

  ای‌میل: info@rojanpress.com

  کانال تلگرام: rojanpress@


اوقات شرعی

 • پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
 • کد خبر : 4361
 • هفته‌نامه روژان
 • چاپ خبر : افتتاح سیلوی ۶۰ هزارتنی دهگلان

به مناسبت هفته تعاون و همزمان با برگزاری جشن شکرگزاری گندم، سیلوی بتُنی دهگلان با گنجایش ۶۰ هزار تُن گندم افتتاح شد. شرکت تعاونی ۴۵۲ مجتمع کشت و صنعت مائده و سیلوی ۶۰ هزار تنی ذخیره گندم با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع و پنج […]

به مناسبت هفته تعاون و همزمان با برگزاری جشن شکرگزاری گندم، سیلوی بتُنی دهگلان با گنجایش ۶۰ هزار تُن گندم افتتاح شد.
شرکت تعاونی ۴۵۲ مجتمع کشت و صنعت مائده و سیلوی ۶۰ هزار تنی ذخیره گندم با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع و پنج هزار و ۸۰۰ متر مربع زیربنا احداث شده است.
این سیلو دارای ۶ کندوی بتُنی با ظرفیت هر کندو ۱۰ هزار تُن است که قابلیت ۲۰۰ تُن تخلیه بار در ساعت و ۱۰۰ تُن بارگیری را در هر ساعت دارا می‌باشد.
سیلو بتُنی مائده دهگلان دارای سیستم هوادهی و بوجاری اولیه است که باعث می‌شود گندم در اثر طولانی شدن طول مدت ذخیره فاسد نشود.
این پروژه به صورت مستقیم برای ۲۰ نفر و غیرمستقیم برای ۴۰ نفر شغل ایجاد کرده است.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت روژان

به یاد کاک رحیم ذبیحی

هژیر الله‌مرادی انگار همین دیروز بود به دفتر روژان آمد، مانند همیشه با چهره‌ای خندان و چند ایده جدید که انجام هرکدام می‌توانست چراغی روشن فراروی نسل آینده باشد، کاک رحیم تنها یک کارگردان و فیلمساز عادی نبود. او غم مردم داشت و پشت هرکدام از آثارش می‌توان انبوهی از رنج و مرارت را دید. خود می‌گوید: غمی انسانی از من یک فیلمساز ساخت. در باره روژان نیز گفت: همان نشریه‌ای است که سالها انتظار بودنش را داشتیم. مرگ حق است اما افسوس که برای رحیم ذبیحی زود بود و طرحهایش ناتمام ماند. از تهیه فیلمی بنام «روزی، روزگاری شهرمان بانه» حرف می‌زد که نگاهی به وقایع تلخ روزهای جنگ و بمباران شهر داشت، وقایعی که بخشی از تاریخ فرهنگ پایداری کردستان را می‌توانست ثبت کند، فراخوان طرح را ما در روژان هم منتشر کردیم اما حیف که دست اجل مهلت نداد و خیلی زود روح بلندش به آسمان پرکشید و همه ما را در غم فقدان خود سوگوار کرد، روحش شاد و یادش گرامی.